underground pur...si simplu

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Concert LOS FASTIDIOS

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/03/2007

MesajSubiect: Concert LOS FASTIDIOS   Vin Apr 20, 2007 3:48 pm

LOS FASTIDIOS este una dintre cele mai importante trupe europene de 'streetpunk'. Formatia a luat nastere in 1991 la Verona (Italia) insa a ramas unul singur dintre membrii fondatori. Versurile lor ating de la cele mai vesele situatii de pe strada pana la subiecte serioase cu privire la probleme sociale: lupte impotriva rasismului si fascismului si alte forme de discriminare, drepturile animalelor, libertate. Pentru mai multe informatii despre trupa accesati linkul: http://www.myspace.com/losfastidiosofficialpage

Iata ca italienii ENRICO (vocals), ALVISE (bass guitar), MURKY (guitar) SILVERIO ( guitar) si ZIA(drums) au inclus si Romania in turneul lor si au sustinut un concert eveniment pentru prima data in Craiova; in deschidere cunoscutii olteni de la Nihilistic si trupa Scandal. Oameni din toate colturile tarii au venit sa ii vada. Pozele de mai jos confirma acest fapt:

OI!OI!OI!

Ultima editare efectuata de catre in Joi Apr 26, 2007 6:13 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://pistons-and-art.forumz.ro
Biohazard

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 25/04/2007

MesajSubiect: Re: Concert LOS FASTIDIOS   Joi Apr 26, 2007 11:50 am

Cel mai tare concert la care am fost vreodata si in cel mai placut bar in care mi'am petrecut timpul vreodata:!:
Ce poti sa vrei mai mult What a Face Exclamation
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
vladskandal

Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 24/04/2007

MesajSubiect: Re: Concert LOS FASTIDIOS   Joi Apr 26, 2007 12:01 pm

misto pozele..
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Concert LOS FASTIDIOS   

Sus In jos

Concert LOS FASTIDIOS
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PISTONS & ART MUSIC CLUB :: Clubul Pistons and Art :: Concerte si Seri Tematice-
Mergi direct la: