underground pur...si simplu

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Party Retro?!? Anyone?

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/03/2007

MesajSubiect: Party Retro?!? Anyone?   Mar Feb 12, 2008 4:33 am

Se stie: in toate cluburile si barurile din Timisoara, joia e seara retro. oriunde te-ai duce... asculti numai muzica 70s 80s 90s ....suna chiar bine. lumea danseaza...
cand facem si noi un party retro? Razz aduc eu muzica...m-am dat bine pe langa dj-ii de aici :PPPP
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://pistons-and-art.forumz.ro
bigpapa282004

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 25/04/2007

MesajSubiect: Re: Party Retro?!? Anyone?   Mier Feb 20, 2008 2:12 pm

Dementia a scris:
Se stie: in toate cluburile si barurile din Timisoara, joia e seara retro. oriunde te-ai duce... asculti numai muzica 70s 80s 90s ....suna chiar bine. lumea danseaza...
cand facem si noi un party retro? Razz aduc eu muzica...m-am dat bine pe langa dj-ii de aici :PPPP

Io ma kinui de o juma' de an sa fac treaba asta, am creca 3giga de muzica adunata, 3/4 funky deaia rea de tot, si vreau sa pun la cale ceva de genul asta,sa-l inauguram cu o petrecere gen bal mascat, cu peruci afro,camasi roz cu revere lungi, pantaloni evazati galbeni, in carouri,nelipsitii okelari in forma de stea, cu diamante...etc!
Doar ca nu-mi iese cum vreau io
cum ma hotarasc s-o fac,se gaseste unu sa ma dea peste cap, ca nu e bine asa ,ca ...uite...ca mai bine....ca la naiba, si ma intoarce...!
Vedem!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Party Retro?!? Anyone?   Mier Feb 20, 2008 8:33 pm

eu zic sa nu te mai iei dupa gurile altora, si sa ramai la ideea ta. e chiar foarte interesant. ideal ar fi sa se si respecte faza cu costumele. ar iesi demential...fa-ti curaj si da-i bataie Razz

p.s. pentru cei care nu au peruci afro, exista bigudiuri; pentru cei care nu au bigudiuri exista intotdeauna prize...Smile
Sus In jos
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: Party Retro?!? Anyone?   Vin Feb 22, 2008 3:55 pm

Coceo...sa fie clar: eu nu plec din Craiova, pana nu ma dantzuiesc cel putin o data in barul tau! pai ce mama naibii e asta? hauzisi? :-W
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Party Retro?!? Anyone?   

Sus In jos

Party Retro?!? Anyone?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PISTONS & ART MUSIC CLUB :: Clubul Pistons and Art :: Party de 2 lei-
Mergi direct la: