underground pur...si simplu

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Dupa fumuri sunt eu

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/03/2007

MesajSubiect: Dupa fumuri sunt eu   Mar Feb 12, 2008 4:29 am

Fumez. Imi place sa fumez. Imi place fumul si gustul de tigara. Fumez cu mare pofta, drag si dedicatie la cafea. Cele doua gusturi sunt asociate si, in timp ce fumez si pufai, mi-aduc aminte de vecina noastra, imbracata in capot si ghicindu-i mamei mele in cafea. Ceasca de cobalt intunecat, un albastru aproape negru si interiorul alb, patat cu urmele de zat de cafea. Doamna tulbura zatul cu degetul si ii spune mamei mele viitorul. Cat despre viitorul meu ... o sa mor cu zece ani mai devreme decat ar trebui. Fumez prea mult si sunt un ticalos. Tusesc, fac cerculete in aer, sau slobozesc din varful buzelor tuguiate o tevusca alburie de fum. Sunt un fum cu totul. Iar tigara poate fi tinuta sictirit in varful buzelor in timp ce vorbesti, neglijent in varful degetelor in timp ce gesticulezi, sau periculos smechereste in causul palmei, cu varful in interior, indreptat inspre incheietura in timp ce scuipi obraznic printre dinti. Poti sa stai intins pe spate sa fumezi, sa sufli fumul in sus si sa nu faci nimic, privind tavanul. Poti sa ceri o tigara imprumut, te poti opri la o tigara, sau o poti chiar posti; sau poti sa o fumezi dupa - si ce gust bun are atunci, de saliva, de sex si carne, de inima care bate si mana care tremura. Si de aceea, vicios ma uit la dumneavoastra si va intreb: nu sunt si eu om,oare? Nu-s la fel ca voi? Daca ma taiati sau ma injunghiati, nu sange rosu la fel ca al vostru va tasni?

[sursa: Andrei Gheorghe]
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://pistons-and-art.forumz.ro
kill_thy_god

Numarul mesajelor : 1
Varsta : 33
Data de inscriere : 19/02/2008

MesajSubiect: Re: Dupa fumuri sunt eu   Joi Feb 21, 2008 4:30 am

bounce tasni-va sange de vei taia aceste vene .. dar taie-le atunci cand numai cancer va tasni din ele Rolling Eyes cheers

Mesajul tau e tare e vicios ... but ... ai dreptate ... gustul e inegalabil ... !tocmai veni de la o bere prelungita cu baietii si de la un fumat cu diferite arome si forme de pufaiala ... ce sa zic ... faina treaba cu fumu' asta ...lol! (nu-mi cere prea mult ca-s nehodinit)lol!

Hai ca s-a facut intuneric in mana dreapta si in salcamul din fata casei.... ma duc sa DORM !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Dupa fumuri sunt eu
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PISTONS & ART MUSIC CLUB :: Miscellanea :: Pure Art-
Mergi direct la: