underground pur...si simplu

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

o propunere ...nastrusnica!

In jos 
AutorMesaj
bigpapa282004

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 25/04/2007

MesajSubiect: o propunere ...nastrusnica!   Mier Mai 16, 2007 1:39 am

Undeva ...,cineva...,candva...,care avea in fata ..."ceva" , mi-a spus urmatorul lucru:
Ba vere,.... ,da dece nu faci tu ...,ete asa, intr-o seara de uichend , ca cum e caraochele ,da nu caraoche ...,ete sa vina trupe destea necunoscute , tinere talente din craiova, sau... , si sa faca un concurs cu sau fara tematica, si sa sune ,....(gandea)... " BATLE of the BANDS" !!!

Si tacu,... mai lua o gura din "ceva" ,si : " si uite, ai putea sa le dai de lucru ...,de ezemplu = Saptamana viitoare la ........ va fi "Remember Metallica, sau Nirvana, sau...etc ,si se va premia cea mai bine interpretare... bla,bla, sau o melodie ceruta de public, sau ......!!!

Va spun sincer , mie mi s-au scurtcircuitat sinapsele, de ce am auzit, mi-a placut mult ideea,doar ca ,sincer , io nu stiu dacat 2-3 trupe in craiova, si nu stiu daca se vor preta la asa ceva!

Daca si voua va surade aceasta nebunie , veniti va rog cu idei in completare ,sau spuneti-va pkt de vedere !!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/03/2007

MesajSubiect: Re: o propunere ...nastrusnica!   Mar Feb 12, 2008 4:41 am

ba eu votez pentru karaoke! ii fain Razz .... de ce nu? si nici macar nu ai ferestre sa zici ca se sparg... ia mai gandeste-te Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://pistons-and-art.forumz.ro

o propunere ...nastrusnica!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PISTONS & ART MUSIC CLUB :: Sugestii si Observatii :: Intrebari-Propuneri-
Mergi direct la: