underground pur...si simplu

AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  CautareCautare  InregistrareInregistrare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Pierdut una bucata idee

In jos 
AutorMesaj
bigpapa282004

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 25/04/2007

MesajSubiect: Pierdut una bucata idee   Vin Mai 04, 2007 1:46 pm

No No No No No Cu mare regret anuntam pierderea una bucata idee proaspat nascuta,de culoare cameleon,raspunde la numele de PARTY !!!
Gasitorul care o va aduce acasa in buna stare si cu kef de distractie va primi MARE RECOMPENSA !!!cheers cheers cheers

Semnat ,
Parinti neglijenti!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 53
Varsta : 30
Data de inscriere : 24/03/2007

MesajSubiect: Re: Pierdut una bucata idee   Vin Mai 04, 2007 1:56 pm

...s-a dat startul! Misiune Imposibila : gasirea frumoasei si micutei PARTY! grabiti-va, timpul se scurge...sa speram ca o vom revedea cu totii pe PARTY intr-o buna zi ... sau seara Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://pistons-and-art.forumz.ro
Black Glossy

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 22/05/2007

MesajSubiect: Re: Pierdut una bucata idee   Mier Mai 23, 2007 6:08 pm

ziceati ceva de un party. din cate vad nu prea va place distractia si ati uitat de micuta PARTY. oricum, in craiova e prea multa prostie pentru a face ceva deosebit. am vazut ca au incercat si altii sa faca, am fost prezenta, mi-a placut ce a iesit pentru o prima manifestare de gen, dar de atunci nimic nu mai misca. dar daca i se spune PARTY sa fie PARTY nu sezatoare, ca eu initial credeam ca i se va respecta denumirea.
Sus In jos
bigpapa282004

Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 25/04/2007

MesajSubiect: Re: Pierdut una bucata idee   Joi Mai 24, 2007 12:23 am

Cam asa e, toti vin sa petreaca,doar ca se uita intai sa nu fie primii care dau startu' serii; si stau,...si stau... si melodia asta nu place,... asteapta alta... si se facu 2:00 ... si pleaca!
Dar si daca nu incercam, iar nu e bine!
Asa ca o sa ne tot kinuim, pana or sa inteleaga ca trebuie sa vina la un party , cu kef de party,si nu sa vada cine mai poposeste in bar ,sau ce haine mai poarta Tz, sau... !
YEEAHH!
La un moment dat o sa crestem mari !
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pierdut una bucata idee   

Sus In jos

Pierdut una bucata idee
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PISTONS & ART MUSIC CLUB :: Sugestii si Observatii :: Intrebari-Propuneri-